Пристрій контролю полум’я "Комел ПКП УФ - 1"

Пристрій контролю полум’я ”Комел УФ - 1” призначений для контролю наявності полум’я в процесі роботи газових пальників, являє собою фотореле, чутливий елемент якого реагує на світлове випромінювання в ультрафіолетовій області спектральної характеристики. Світло на чутливий елемент попадає через отвір на передній панелі пристрою, який закритий захисним кварцевим склом.

Рекомендації щодо підключення пристрою контролю полум’я “Комел УФ-1”:

  1. Розмістити пристрій в зоні захищеній від теплового впливу джерела горіння.
  2. Підключення живлення пристрою виконати окремим кабелем, що прокладається окремо від живлення інших силових пристроїв.
  3. При розміщенні пристрою забезпечити направлення його в зону контролю полум’я, виключаючи попадання на нього світла від сторонніх джерел горіння ( іскри на електроді розпалу та ін.).
  4. Для направленого контролю, залежно від об’єкту, може бути необхідним застосування додаткової стальної трубки (діаметр внутрішній 3, ...15 мм) направленої в контрольовану зону горіння, через яку світло має попадати на світлочутливий елемент пристрою.
  5. Контроль наявності полум’я забезпечуєься через відкритий або закритий кварцевим склом технологічний отвір пальника (котла).

Увага!!!! При використанні звичайного скла контроль наявності полум’я неможливий, так як воно не здатне пропускати ультрафіолетове випромінювання.